GOKU.US.LT
Drakonų kovos
Viso naujienų: 442
Atliktas pasiūlymas By minime
Atliktas pasiūlymas: ~romualdas: Pridėti 50x goku iš kajų planetos prie unikalių veikėjų statistikos
Kada: Užvakar 13:09
Atliktas pasiūlymas By minime
Atliktas pasiūlymas: gin: Siulau padaryt kad kaip nusiperki unikalų veikėją kad ir profilį rodytu koks veikejas nes db turiu cumber veikejas bet rodo kad herojus vedzitas :D bsk pieva [P.S herojaus vardas atsinaujins tik kai pasikeisite veikėjo paveiksliuką ir vėl.]
Kada: Ketvirtadienis 10:33
Atliktas pasiūlymas By minime
Atliktas pasiūlymas: ~romualdas: Padaryti pasirinkimą, kad būtų galima matyti daugiau užsakymų. Nes 5 man atrodo mažoka
Kada: Trečiadienis 10 d., 14:14
Valiutos By minime
Sukurtas greitasis valiutos meniu, norint užsidėti eikite į mano meniu ir ten galėsite pasikeisti ar norite, kad rodytu ar ne.
Kada: Rugpjūčio 8 d., 14:59
Bendravimo konkursas By minime
GOKU.US.LT Žaidimas yra paruošęs Vienkartinį konkursą kuriame turėsite galimybė laimėti visokiausių rūšių skrynių, bei kreditinį atlygį. Šio paprasto konkurso tikslas bus rašyti žinutes pokalbiuose, kiekviena kartą rašydami pokalbiuose - TOPE jus pasikeliate vienu tašku! Sekmės visiems!
Kada: Rugpjūčio 7 d., 13:10
Naujas veikėjas By minime
Nuo šiol pasiekę Kaio-Ken Technikos 50 lygį jūs galėsite atsiimt veikėją [50x Goku Kaio-ken] prie savo kolekcijos, taip pat naudoti kaip savo viršelio paveiksliuką. Bonūsai: Kovų zonoje gaunate 15proc. daugiau XP ir pinigų. P.S rasti kaioken technikos tobulinimą galite Kajų planeta > Šiaurės kajaus misija > Kaio-Ken Technikos Tobulinimas.
Kada: Rugpjūčio 7 d., 12:37
[1][2][3]...[74]
Į Pradžia
© GOKU.US.LT By Minime