Drakonų Kovos!
Naujienos 19
Aru Village By minime
Sukurtas naujas kaimelis pavadinimu "Aru Village". Šiame kaimelyje su laiku jus galėsite rasti visokiausių naujų misijų. Kolkas šiame kaimelyje galite išvysti viena misija tai Oolongo misija. Šioje misijoje jums reikės įvykdyti nemažai misijų, bet jei pavyks įvykdyti visas misijas - Oolongas prisijunks prie jūsų kompanijos ir kovose jums pridės net 20 % jėgos ir gynybos.
(Gegužes 14 d., 01:25)
Technikos By minime
Pradėtos kurti naujos unikalios technikos! Mano kuriamas technikos atnaujinimas bus išsiskiriantis nuo kitu dbz žaidimukų, todėl kurimas užtruks, bet pabaigus darbą tai bus kažkas naujo ir įdomaus. Iš pradžiu jums reikės pasirinkti pirma esančia techniką, pvz jos pavadinimas Kamehameha, pasirenkant technika jus galėsite kelti technikos lygį - su kurio jus kovose įgausite daugiau % jėgos ir gynybos. Pagrindini reikalavimai bus daiktai ir kovinė patirtis.
(Gegužes 12 d., 03:04)
Kovinės galios taškai By minime
Nuo šiol kovojant kovų zonoje jus galite rasti kovinės galios taškus su kuriais jus galėsite pasiimti nuo 1 iki 100 % jėgos arba gynybos, dar norėjau paminėti, kad suradymo šansas yra toks mažas, jog kartais net per dieną nerasite.
(Gegužes 9 d., 02:10)
Ginklai By minime
Dabar z kardas pridės 30 % jėgos. Vykdydami rinkimo misija yra 0.1 šansas jog gausite Power Pole daiktą. Taip pat dienos dovanoje jau yra mažas šansas gauti Daily Sword - kuris prideda 50 % jėgos.
(Gegužes 8 d., 03:34)
Kame Treniruotes By minime
Kame salos treniruotėse papildytos kelios naujos treniruotės (Kaip ir kitos, norint jas vykdyti jums reikės tam tikro lygio).
(Gegužes 7 d., 00:41)
Pranešimas By minime
Dabar nusiperkant unikalų veikėja, bus pranešta kitiems pokalbiuose.
(Gegužes 1 d., 14:21)
Unikalus Veikėjai By minime
Sukurti 2 nauji unikalus veikėjai. Veikėjų Ubo ir Baby Vegeta nuotraukėles pakeistos į naujas, nes senos jau buvo nusibodusios.
(Gegužes 1 d., 13:55)
Pasiekimai By minime
Sukurti nauji Kovinės galios pasiekimai, sekmės vykdant.
(Gegužes 1 d., 02:30)
Sagos By minime
Kolkas dar pratestos tos pačios "Dragon Ball Sagos" Sekanti saga bus jau susijusi su Dragon Ball Z.
(Gegužes 1 d., 02:06)
Komanda By minime
Pradėsiu šiek tiek darbus su komandomis, kad butu tikslas sukurti komandą, todėl dabar komandos vadai kas 24 valandas gaus tiek kreditų, kiek pas juos komandoje egzistuoja žaidėjų!
(Balandžio 18 d., 04:20)
[1][2]
Į Pradžia
© GOKU.US.LT