GOKU.US.LT
Drakonų kovos
Viso naujienų: 632
Rasės By minime
Kas dieną keturios rasės turės galimybė perimti galaktikos valdymą ir gauti 200proc. daugiau xp ir pinigų kovų zonoje, kad visi būtų lygus, rasės išrinkimo valdymas visiškai automatinis, tai reiškia kad, net dvi dienas iš eilės gali valdyti tą pati rasė, nors joje ir mažiau vartotojų. Rasės išrinkimas įvyksta 00:00.

Pirmą rasė kuri valdo galaktiką Half Saiyan!
Kada: Vasario 16 d., 20:33
Super Drakono Norai By minime
Sukurtas naujas Super drakono noras - 2x daugiau daiktų kovų lauke. Panaudojus norą taip pat žaidėjas gaus karmos tašką.
Kada: Vasario 16 d., 19:37
Karmos Taškai By minime
Admin padejėjas - ir Administratorius turi šansą padalinti 5 karmos taškus aktyviems ir pagalba suteikiančiams žaidėjams kas 24 valandas! Taškus duoti sau yra uždrausta, taip pat administracija tarp savęs negali dalinti taškus.
Kada: Vasario 15 d., 16:12
Karmos taškai By minime
PADĖKITE KITIEMS UŽ KARMOS TAŠKUS!

Rinkite karmos taškus ir atsirakinkite rangus kurie jums pridės pinigų ir XP kovų zonoje!

Karmos taškus galite gauti kviesdami Super dievo drakoną ir pasirinkę vieną iš 2 norų, taip pat karmos taškus gausite būnant aktyvių pokalbiuose, forumuose ar rašant gerus pasiūlymus žaidimo administracija tikrai pastebės.
Kada: Vasario 15 d., 15:06
Pranešimas By minime
Mano meniu dabar galėsite pasirinkti ar rodyti pranešimą viršuje, kai jau galėsite pulti kitą kovotoją! Pravers žaidėjams kurie aktyviau vykdo pasiekimus ar misijas kovojant prieš kitus.
Kada: Vasario 14 d., 12:25
Savaites konrkusas By minime
Išdalinti prizai už savaites konkursus ir sutvarkyta klaida jog savaitės konkursas nesibaigdavo pirmadieniais.
Kada: Vasario 13 d., 07:30
[1][2][3]...[106]
Į Pradžia
© GOKU.US.LT By Minime