Naujienos 50
Time Ring By minime
Ar žinote, kad į future planetą atkeliavo Zamasu? Kaip ir bebutu keista šiam ramiam žmogučiui reikia pagalbos... Ar jūs pasiruošęs vykdyti Zamasu misijas už tam tikra atlygį? (Vykdant jo misijas jūs kas karta gausite po tam tikra kiekį kreditų, o įvykdami visas (15) misijų jūs gausite paslaptingajį (Time Ring), šio žiedo bonūsus galite pažiūrėti paspausdami ant (?). GOOD LUCK!
(Vakar 14:59)
Restarto Atšaukimas By minime
1. Gravitacijos kambaryje galėsite treniruotis tik kas 24h. 2. dabar kame saloje gausite daug mažiau procentų kovinės galios. 3. Iškviesdami drakonus dabar gausite šiek tiek mažiau % kovinės galios. 4. Surinke 500 išbarstytų rutulių nebegausite 30 juodujų rutulių nes tai yra tikrai per daug... 5. Paslauguose įšaugo kovinės galios pirkimas. 6. Nuo dabar rutulių zonoje šiek tiek pasikeitė laikas, juodus rutulius jus galėsite ieškoti tik kas 2 valandas, o nameko kas 4 valandas, beto surasti šansas bus nebe 80%, bet 50%. Majin kario bonuso jus neprasite. Turint majin karį jus vistiek galėsite ieškoti 2x greičiau. 7. Majin kario kaina įšaugo 5 kartus! 8. Loterijoje nuo dabar gausite 2x mažiau daiktų. - Tikiuos pradžiai to pakaks, nes žiurint dabar kovinės galias, tai... Bet tikėkimes, kad to pakaks pradžiai. Dauguma žmonių nesutiko su restartu, todėl manau, kad restarta atšauksiu, bet patis suprantat, kad kai pasieksite limitą, restartas turės buti, o iki dabar, noriu tik pasakyti sekmės pirmam pasiekusiam limitą :)
(Trečiadienis 18:03)
Unikalus veikėjai By minime
Pagaliau prie unikalių veikėjų kompanijos prisidėjo 2 nauji unikalus veikėjai! Evil Vegeta - Kovų zonoje gaunate 25x daugiau XP ir pinigų. Black Goku - Kovų zonoje gaunate 40x daugiau XP ir pinigų. Turbūt pastebėsite, kad šitie unikalus veikėjai pagal kainas nelabai ir įšaugo, kadangi todėl, kad pirmujų veikėjų kainos buvo smarkiai sumažintos. Ateityje išvysite daug daugiau unikalių veikėjų, o jei jie ir brangės žaidime atsiras vis naujos veiklos su kuria galėsite gauti kreditų :)
(Kovo 17 d., 15:33)
Atnaujinimai By minime
1. Nuo dabar žaidėjo informacijoje jau matysite ar žaidėjas užbanintas arba užmutintas. 2. Gravitacijos kambaryje pridėtos 2 naujos treniruotės. 3. Event'e jau galite gauti zenų, bei power pointų.
(Kovo 15 d., 14:48)
Kovų laukas By minime
M-2 Planetoje sukurtas naujas kovų laukas su daugybe kovotojų :) Prie to pačio padaryta, kad kovojant šioje planetoje butu didesnis šansas gauti juoduosius drakono rutulius :)
(Kovo 15 d., 00:42)
Ginklai By minime
Kreditų paslauguose ties daiktų pirkimų išvysite naują šarvą, bei ginklą "Kame Armor" ir "Kame Sword". Šie ginklai jums pridės po 40 % statusų.
(Kovo 14 d., 16:44)
Mod Funkcijos By minime
Sukurta nauja MOD statuso funkciją, kuri dar labiau padės gaudyti multi ACC, tai yra užsakymų išklotinė, beto į modų komandas perkėliau pervedimų logus, kad moderatoriams butu dar lengviau ieškoti nusikaltėlių :)
(Kovo 11 d., 20:20)
Unikalus veikėjai By minime
Sveiki! Pagalvojau, kad jau reikia daryti išvadas dauguma žmonių jau tikrai rašė, kad KG keltis yra tikrai per lengva, ir taip... Vienintelė bėda yra unikalus veikėjai, kurios jus galite kiekviena karta perpirkti ir taip keltis labai lengvai savo kovine galia, todėl veikėjai dabar nebeduos kovinės galios... Bet jie ženkliai duos daugiau pinigų ir EXP. Pykit nepyke, bet išvadas reikia daryti... Žinau, kad bus daug ginčų šiandien, bet reikia suprasti ir tai, kad žaidimas taps sunkesnis nei yra dabar. Šiandien vienas žaidėjas pasekė E6 per diena... Na nenoriu daug rašyti, nes jaučiuosi labai pavargęs... Tikiuos suprasite.
(Kovo 9 d., 00:12)
Kovu zona By minime
M-2 Planetoje jau išvysite naują kovų zoną :)
(Kovo 7 d., 23:01)
Atnaujinimai By minime
1. Nuo dabar dienos dovanoje jau galite gauti VIP paslauga, bet šansas yra labai mažas, nes privilegija gaunate visam laikui. Šansas jog gausite yra 0.5 %. 2. Iš topic'o išimtą geltoną spalvą, kadangi labai sunkiai matosi. 3. M-2 planetoje jau pamatysite naują misiją!
(Kovo 7 d., 02:06)
[1][2][3][4][5]
Į Pradžia
© GOKU.US.LT